Artykuły

Nie koniecznie poważnie i nie koniecznie o offroadzie

Robimy możliwie jak najczęściej imprezy turystyczno - offroadowe z elementami survivalu, integracji, turystyki. Spotkania z ludźmi i przyglądanie im się jak sobie radzą w niecodziennych warunkach przysparza sporo tematów.

Bywa momentami strasznie aż ciarki przechodzą po plecach ale przede wszystkim śmiesznie i zabawnie. Za kierownicą siadają nie tylko faceci ale też kobiety. Przyjeżdżają do nas całe rodziny z dziećmi. Dzieje się zawsze tak wiele że zdjęcia nie są w stanie oddać wszystkiego wiec postanowiliśmy założyć na naszej stronie bloga w którym będziemy czasami opisywać co się działo.

Są też tematy typowo motoryzacyjne - w końcu jeździmy autami - o tym też chcemy pisać, może uda nam się rozstrzygnąć co jest ważniejsze, 3 litrowy silnik pod maska i mega opony czy umiejętność kierowcy.

Jest masa sprzętu nie tylko typowo motoryzacyjnego, ale turystycznego, wyprawowego, elektronicznych gadżetów które zabieramy ze sobą w teren - warto napisać o przydatności tego całego bałaganu który pakujemy do naszych aut.

Jeśli masz pomysł o czym byś chciał tu przeczytać daj znać.

Na START