Oferta

  • Szkoła jazdy w terenie
  • Survival
  • Rajdy 4x4
  • Imprezy plenerowe 4x4
  • Turystyka Off-roadowa
  • Imprezy integracyjne dla firm i dealerów samochodowych
  • Tuning i przebudowa samochodów terenowych

Najnowsze imprezy

Brak wydarzeń

Offroadowe Imprezy integracyjno-plenerowe.

jako doskonała propozycja dla Team Buildingu oraz zacieśniania relacji z grupami klientów związanych wokół jednej idei lub marki  - Fan building.

Offroadowy Team Building

to specjalnie dobrane konkurencje i scenariusze splecione wykorzystaniem pojazdów terenowych w plenerze górskim. Połączenie zadań w formie zabawy i wypoczynku w środowisku diametralnie różniącym się od codzienności powoduje nawiązywanie nowych bardzo korzystnych relacji pomiędzy pracownikami w firmie. Jest to idealny sposób aby naładować baterie i stworzyć lub wzmocnić załogę do nowych wyzwań w pracy. Nic nie stoi też na przeszkodzie aby Offroadowy Team Building stał się częścią wewnętrznego szkolenia dla pracowników.

Offroadowy Fan Building

jest to specjalistyczna oferta wywodząca się z idei imprez integracyjnych ale skierowana dla firm które chcą zrzeszać w grupy fanowskie klientów swoich marek samochodów. Dla dilerów lub producentów aut terenowych czy typu SUV. Jest to wyśmienity sposób aby pozyskiwać nowych klientów lub przywiązywać do swojej marki stałych kluczowych odbiorców - imprezy tego typu mogą mieć też charakter rodzinnych pikników.

Emocje sięgające zenitu, skacząca adrenalina, przygoda, a przede wszystkim wspaniała zabawa i niebywała okazja do zaciśnięcia stosunków między jej uczestnikami - tak w skrócie można scharakteryzować wyprawy Off Road.

Jazda w trudnym terenie przeprawy przez rzeki, podmokłe tereny, jazda po stromiznach jest świetną okazją do wykazania się w niecodziennych sytuacjach oraz sprawdzenia siebie osobiście.

  

Przygotowane przez nas trasy z powodzeniem mogą stać się odcinkami specjalnymi rajdów terenowych. Pokazujemy czym jest prawdziwy świat off-road'u widziany oczami kierowcy. Nad bezpieczeństwem czuwają nasi instruktorzy. Są to ludzie biorący udział w profesjonalnych i amatorskich rajdach typu off-road, dzięki czemu uczestnicy mają okazje uczyć się od najlepszych.

  

Integracje offroadowe łączymy z bitwami paintballowymi, jazdą konną czy przejazdami rowerowymi przez szlaki górskie, mamy możliwość dołączania także spływów pontonami po górskiej rzece czy wspinaczki skałkowe. Także gry terenowe z elementami survivalowymi mogą być atrakcyjną formą wspólnych konkurencji.

Z naszego doświadczenia wynika że uczestnicy wypraw autem terenowym w miejsca gdzie przysłowiowy "diabeł mówi dobranoc" zaczynają się aktywizować, i nawet najbardziej "odporny osobnik" staje się aktywnym uczestnikiem wspólnej zabawy, gdy ma okazje zasiąść za kierownicą prawdziwego auta z napędem na 4 koła w trudnym terenie pod okiem doświadczonego instruktora.

Przykładamy też ogromną uwagę i wiele starań aby wyżywienie podczas takich imprez było wyjątkowe. Miejscowe specjały takie jak np pieczone jagnie na ognisku, lub karkówka od miejscowego rolnika, który hoduje zwierzęta sposobami tradycyjno ekologicznymi, nawet warzywa i owoce smakują znacznie inaczej niż zakupione w supermarkecie. Kiełbasy, szynki, boczki pachnące prawdziwym dymem z wędzarni opalanej bukiem lub jesionem to zupełnie inna jakości nie osiągalna we współczesnym świecie na co dzień.

Mamy też do dyspozycji noclegi w zaprzyjaźnionych pensjonatach - sami szukaliśmy idealnych miejsc spełniających wysoki standard oraz wyjątkowych w formie położenia czy klimatu jaki oferują swoim gościom.

Całości tworzy wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Wystarczy złożyć do nas zapytanie, aby otrzymać propozycje skrojoną do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy

 

Przykładowe Trasy Wycieczek

Na START