Oferta

  • Szkoła jazdy w terenie
  • Survival
  • Rajdy 4x4
  • Imprezy plenerowe 4x4
  • Turystyka Off-roadowa
  • Imprezy integracyjne dla firm i dealerów samochodowych
  • Tuning i przebudowa samochodów terenowych

Najnowsze imprezy

Brak wydarzeń

Off-roadowy weekend w górach

To cykliczna impreza organizowana przez nas, każdego weekendu. Jest to wyprawa samochodami terenowymi po bezdrożach Gór Sowich i Gór Stołowych trwająca dwa dni z noclegiem w ciekawych miejscach historycznych - takich jak np - Twierdza Kłodzka, lub na łonie natury - o ile pogoda na to pozwala. A jeżeli aura jest akurat kapryśna, noclegi organizowane są w zaprzyjaźnionych gospodarstwach agroturystycznych lub pensjonatach.

Czytaj więcej: Weekend w górach

Jesteś przyzwyczajony do tego ze drogi po których poruszasz się na codzień są płaskie i równe. Gdy trafisz na dziure w asfalcie klniesz pod nosem i wysyłasz epitety pod adresem drogowców?

Zastanawiałeś się jak to jest gdy drogi niema, podjazdy lub zjazdy bardziej przypominają ścianę niz jakąkolwiek drogę a koleiny są wielkości małego samochodu osobowego?

Naucz się poruszać pojazdem tam gdzie "diabeł mówi dobranoc" a przejście na piechotę grozi złamaniem nogi, lub utonięciem w błocie. Gwarantujemy Ci sporą dawkę adrenaliny w naszej szkole jazdy 4x4 pod okiem bardzo doświadczonych instruktorów którzy wyjaśnią jak pokonywać bezpiecznie przeszkody pojazdem z napędem off-roadowym.

Czytaj więcej: Nauka jazdy 4x4 w terenie

Zbliża się weekend albo masz krótki urlop, a brakuje Ci pomysłu jak spędzić wolny czas w możliwie najatrakcyjniejszej formie? Przydało by się oderwanie od codzienności?

Zapraszamy w Sudety Środkowe. Niespełna 100 km na południe od Wrocławia rozpościera się pasmo Gór Sowich a tuż nie opodal Gór Stołowych stanowiących Sudety Środkowe. Jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce przyrodniczo - krajobrazowych w zasięgu ręki.

Dzięki naszym przewodnikom i samochodom terenowym dotrzesz tam gdzie nie docierają żadne oficjalne przewodniki turystyczne, a także zwiedzisz te miejsca które są najczęściej odwiedzane.

Czytaj więcej: Wycieczki przeprawowe w góry

Offroadowe Imprezy integracyjno-plenerowe.

jako doskonała propozycja dla Team Buildingu oraz zacieśniania relacji z grupami klientów związanych wokół jednej idei lub marki  - Fan building.

Czytaj więcej: Imprezy integracyjne

Atrakcje Gór Sowich

Mr. Muflon prezentuje :: Atrakcje Gór Sowich i Sudetów Środkowych

Przykładowe Trasy Wycieczek

Na START